Posted on

Czy mówić dziewczynie o EX?

Część osób jest święcie przekonana, że mówienie swojej potencjalnej dziewczynie o dotychczasowych podbojach może w jej oczach zbudować wartość, ale kobiecie raczej trudno tym zaimponować. Jeśli spotykasz się z dziewczyną, która lubi rywalizację, to trudno jej będzie zrozumieć co mogłaby zrobić lepiej od innych, z którymi robiłeś już wszystko, dlatego:

1. Nie rozmawiaj ze swoją dziewczyną o swoich byłych związkach. Zamiast tego powiedz jej: „Teraz liczysz się tylko Ty”. I kiedy wróci do tego tematu, a na pewno to zrobi, powtarzaj poprzednie zdanie, aż uwierzy że tak faktycznie jest. (Bo tak jest, prawda?) 😉

2. Nie daj się złapać w pułapkę: „Mówiłeś przez sen imię innej dziewczyny”. Może śnił Ci się konkurs piękności, z roznegliżowanymi miss w skąpym ubraniu, a może przypominasz sobie tylko, że znowu przedzierałeś się przez miasto pełne wampirów z bazooką. W każdym razie możesz być raczej spokojny – cokolwiek mówiłeś, nie było to raczej Twoim najbardziej udanym popisem krasomówczym. Wszystkiemu zaprzeczaj.

3. Ale o co Ci chodzi Kochanie – usuń to zdanie ze słownika. Chodzi jej zawsze o to samo, a wchodząc w tą grę podziałasz na nią jak płachta na byka. Zmień temat. Nie musisz tu koniecznie zachwycać się pogodą, lecz zamiast tego spójrz na jej twarz i powiedz: o, widzę że coś się zmieniło. Gdy zacznie dociekać, powiedz, że wygląda na bardziej rozpromienioną, albo że ma interesującą grzywkę. Działanie gwarantowane.

Jeśli jednak jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności wymsknie Ci się kilka słów za dużo. Zmień wszystko w żart, zanim pewnego pięknego dnia też będzie miała ochotę pochwalić Ci się własnymi doświadczeniami. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *