Posted on

Porozmawiajmy o Zdrowiu

Kobiety są mocniej od nas wyczulone na punkcie zdrowia i badania się. Może dlatego dłużej żyją 😉 A może po prostu są przeczulone na tym tle. W każdym razie jeśli zaczniesz uskarżać się kobiecie na temat swojego zdrowia, albo w ogóle planujesz rozpocząć ten temat, pamiętaj że:

1. Jeśli to dotyczy organów wewnętrznych, Twoja kobieta za punkt honoru postawi sobie wysłanie Cię na przymusowe badania. Im dłużej będziesz się opierał, tym większą liczbę specjalistów będziesz musiał odwiedzić, także nawet z tym nie walcz. Przy odrobinie szczęścia upiecze Ci się na lekarzu rodzinnym.

2. Jeśli Twoje zmartwienie, to nie jest rozległe złamanie otwarte, musisz to przed nią ukryć. W swoim dotychczasowym życiu Twoja kobieta widziała prawdopodobnie więcej krwi niż większość aliantów lądujących w Normandii, więc drobne skaleczenie wyda jej się po prostu zabawne.

3. Możesz pochwalić się, jak przeżywałeś testy na HIV. I jaką ulgę przeżyłeś gdy okazało się, że wszystko jest ok. Dziewczyny bardzo lubią takie opowieści. Oczywiście mów to Kobiecie, z którą masz ochotę przenieść konwersacje pod ciepłą kołdrę, a nie swojej narzeczonej, z którą spotykasz się od ponad roku. [Oczywiście zanim zaczniesz ten wątek upewnij się, że faktycznie robiłeś takie badania].

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *