Kurs Uwodzenia

Czy pragniesz budować intymne relacje z Kobietami? Czy chciałbyś przejąć kontrolę nad sytuacją i poczuć się wreszcie jak prawdziwy mężczyzna? Kurs uwodzenia pozwoli Ci dojrzeć do poważnego związku z każdą Kobietą, która wyda Ci się atrakcyjna. Jeśli zastanawiasz się, czy ten kurs uwodzenia będzie w najlepszy możliwy sposób spełniał Twoje oczekiwania, zadaj sobie następujące pytania:

Kurs uwodzenia
Kurs uwodzenia

– Czy chciałbyś być w udanym związku?

– Czy chciałbyś móc podejść do dowolnej Kobiety i rozpocząć interesującą konwersację?

– Czy próbowałeś to już robić i zorientowałeś się, że nie wiesz co powiedzieć?

– Czy zastanawiałeś się co mówić Kobiecie, z którą chciałbyś zbudować intymną relację a jesteście w przyjacielskich relacjach?

– Czy zdarzyło Ci się przeżyłeś zawód miłosny i nie wiesz jak pozbyć się myśli o swojej byłej?

– Czy jesteś gotowy zmienić się, aby Kobiety które poznajesz lgnęły do Ciebie zawsze, gdy Cię widzą?

– Czy myślałeś już o otworzeniu się na nowe znajomości, dzięki którym przekonasz się, jak łatwo jest poznawać nowe osoby?

– Czy chcesz podtrzymywać kontakt z Kobietami, które poznajesz i dostawać od nich numery telefonów, aby móc się z nimi umówić?

– Czy jesteś gotowy na niesamowitą przygodą, którą zapamiętasz na całe życie?

Myśl perspektywicznie, osoby które być może widziałeś skutecznym podrywie nie bazują na niczym naturalnym. To są proste, wyuczone techniki, które możesz opanować i zacząć stosować aby poprawić także swoją skuteczność. Pewnie wmawiano Ci, że Kobiecy umysł jest wyjątkowo skomplikowany i nie da się go zrozumieć. Otóż jest sposób aby nie musieć go rozumieć i wymaga to o Ciebie bycia mężczyzną, którym pomożemy Ci się stać. Chcemy bowiem, abyś polubił swoją naturalną rolę, dodając do niej trochę sprytu i praktycznych umiejętności.

Nasz kurs uwodzenia ma na celu pomóc Ci w:

  • topieniu najtwardszych lodów w relacjach z płcią przeciwną;
  • dbaniu o własny wizerunek i budowaniu wartość w relacjach z kobietami;
  • zdobywaniu kontaktów, numerów telefonów i umawianiu się na intymne spotkania;
  • byciu rozchwytywanym w kobiecym towarzystwie, częstszym wychodzeniu z domu i zaangażowaniu w życie towarzyskie;
  • przejmowaniu inicjatywy i sprawianiu, że kobiety w Twoim towarzystwie będą się czuły wyjątkowo.

1Poniżej kilka kluczowych zagadnień, o których powinieneś pamiętać ostatecznie decydując się na nasz kurs:

  • Istnieją sprawdzone sposoby rozpoczynania rozmowy z Kobietami, abyś mógł przełamać nieśmiałość i wykorzystać wszystkie własne atuty, wybierając 2-3 które najbardziej Ci pasują;
  • Są sposoby na przykuwanie uwagi Kobiet, przejmowanie inicjatywy i prowadzenie rozmowy tak abyście oboje czuli wzrastające napięcie;
  • Jest cała masa gestów i słów, które przyciągają do Ciebie Kobiety albo je odpychają, jeśli niewłaściwie je stosujesz;
  • Są Kobiety, które opracowały własne sposoby oddzielania się „grubym murem” od przeciętnych osób i możesz nauczyć się technik, które pozwolą Ci je obejść;
  • Są bardzo efektywne techniki, aby skrócić czas od poznania do romantycznej nocy we dwoje, gdy będzie Ci zależało aby Twoja znajomość nie zatrzymała się na etapie wyłącznie przyjaźni.

W trakcie zajęć będziesz mieć wiele pytań, a my zajmiemy się każdym z nich. To jednak tylko początek dobrych informacji, ponieważ po ukończeniu szkolenia damy Ci możliwość dołączenia do grona ludzi, którzy cały czas poszukują najbardziej efektywnych strategii na podryw. Dzięki temu będziesz mógł liczyć na wsparcie i radę innych mistrzów uwodzenia.

Dlatego szykuj eleganckie buty, zarezerwuj wieczory zgodnie z harmonogramem zajęć i napisz do nas, że chcesz wziąć udział w zajęciach a wyślemy Ci szczegółowe informacje. Zgłaszaj chęć wzięcia udziału w treningu albo zadawaj szczegółowe pytania, pisząc na adres: info@2half.pl

Nieważne z jakiego poziomu zaczynasz, jakie masz doświadczenia i ile masz lat (o ile jesteś pełnoletni). Liczy się tylko Twoja chęć do rozwoju. Resztę zostaw nam, bo wiemy jak sprawić aby Kobiety były Tobą oczarowane. Nastaw się na doskonałą zabawę i nawiązywanie znajomości z każdą dziewczyną, która wpadnie Ci w oko.

Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniach 12-13 luty 2016r. Zajęcia zaczynają się o godz. 20:00 i kończą o 4:00. W trakcie zajęć spotykasz się z kobietami, dzięki którym nabierzesz większej pewności siebie i przekonasz się, że zmiana dotychczasowych przyzwyczajeń może prowadzić do całkowitej zmiany efektów.

Nasze praktyczne szkolenie jest w cenie 2200 PLN.

Możesz dodatkowo wykupić opcje noclegu z całą ekipą.

+ 450 PLN jeden nocleg

+ 790 PLN dwa noclegi

Liczba miejsc ograniczona. Wcześniejsza rezerwacja oznacza pewny udział w szkoleniu. W zgłoszeniu należy podać rodzaj kursu i pierwszy dzień szkolenia oraz dodatkowe opcje jeśli będą wybierane.

Zgłoszenia i szczegółowe informacje: info@2half.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *